Наша будівельно-ремонтна фірма, вже більше 10 років займається ремонтом офісів, квартир, будинків, котеджів, торгових приміщень і комплексів, а також багатьох інших об'єктів. За цей час фірма придбала солідний досвід в сфері ремонту та оздоблення приміщень, встигла зарекомендувала себе з позитивного боку і створила і втілила досить багато складних і трудомістких проектів.

Ремонт квартир – складна і копітка завдання, що вимагає професійного підходу, ретельного планування, детального опрацювання і чітко налагодженої системи добірки матеріалів і проведення замірів. Ми робимо це краще і дешевше інших, що дозволяє клієнтові не тільки забути про складнощі, але і отримати максимально приємні відчуття від реалізації задуманого проекту після здачі об'єкта нашими фахівцями. Звернувшись в нашу фірму, Ви отримаєте не тільки результат а й гарантію якості виконаних робіт.

Перед початком робіт і надання послуг наші фахівці виїжджає на об'єкт для складання детальної кошторису, проведення замірів та застереження всіх істотних моментів співпраці (замовлення можна зробити як по телефону, так і через електронну пошту – оформивши заявку. Послуги фахівця по вимірах, приїзду, підбору матеріалів і складання кошторису з подальшим укладенням договору, абсолютно безкоштовно.

Якщо ви хочете зробити ремонт офісу, ремонт квартири, ремонт кімнати, ремонт торгового приміщення, ремонт будинку, ремонт кухні, ремонт балкона, ремонт ванної кімнати і санвузла, а також якщо є необхідність в окремо взятих роботах: замінити вікна, встановити кондиціонер, встановити автономне опалення, водогрійний бак або газову колонку, ми раді запропонувати будь-яку з цих послуг і ще багато іншого.

Якщо врахувати, що в наш час все більше і більше людей бажають поліпшити свої житлові умови, змінити інтер'єр, поміняти обстановку, максимально використовувати квадратні метри, збільшити функціональність, змінити колірну гамму, переобладнати або перетворити квартиру, будинок, котедж, офіс або будь-яке інше приміщення , то в зв'язку з цим виникає велика кількість бажаючих скористатися бажаннями клієнтів або замовників при цьому не несучи ніякої відповідальності за зроблений ремонт, оздоблення або перепланування.

З огляду на безліч факторів які впливають на відносини між замовником і виконавцем, наше керівництво завжди приймає рішення на користь і з урахуванням побажань клієнта, ми вважаємо що хороші відгуки замовника допоможуть в подальшій роботи виконавця і принесуть більш ефективні результати ніж, одноразове виконання ремонтних робіт.

Ми не прагнемо обдурити і нажитися на замовнику або клієнту, наше прагненням полягає в досягненні поставлених цілей і бажаного результату з подальшою надією на довгострокову і плідну співпрацю.

Багато ремонтні та будівельні фірми Дніпропетровська, а також їх фахівці в цій галузі, прагнуть досягти високих показників прибутку при квартальної та річної звітності, а ми в першу чергу прагнемо досягти бажаного результату для клієнта або замовника в ремонті або будівництві. Нашим ключовим прагненням в цій сфері, є досягнення балансу між добре зробленої роботою, бажанням замовника і отриманим результатом.

При виборі фахівців не економте вашого часу і сил, тому як це в подальшому, вплине на ваш довгоочікуваний і бажаний ремонт у квартирі, будинку, офісі або іншому приміщенні.

Більшість жителів регіону, вже встигли оцінити переваги роботи з нами, спробуйте і ви.

Не відкладайте, телефонуйте і ми обов'язково допоможемо вам у вирішенні нелегких завдань.

З повагою, ФОП Стрижак.

ООО «Евробуд Дніпро»

49000, м. Дніпро
вул. Січеславска Набережна, 27а, оф.3

+38 (095) 498 75 48

ГРАФІК РОБОТИ:
пн.-пт. с 08:00 до 19:00;
сб., нд. - за домовленістю.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Copyright © 2020 - «ЕВРОБУД»


Розробка та дизайн OS Solution