Ремонт балкона під ключ

Зателефонувати майстру:

+38 (066) -829-02-03

Балкон – це не склад для непотребу, який лінь викидати, це, в першу чергу, затишний куточок в будинку для відпочинку. Тому про стан балкона як про місце для відпочинку або як про бар'єр від холоду, важливо подбати.

Як завжди, балкон, яким він додається до квартири, - це плита з бетону з металевими огорожами, яка виступає зі стіни будівлі. Майже весь час балкон схильний опадів і змін температур і через це його стан з часом може погіршитися при відсутності належного ремонту. Важливо пам'ятати, що якщо Ваш балкон знаходиться на рівні вище другого поверху, то самостійно проводити зовнішні ремонтні роботи не рекомендується через відсутність можливих навичок висотних робіт і альпіністського спорядження

Вибравши послугу «балкон під ключ», Ви тим самим обираєте для себе широкий перелік послуг, в який входять будівельні роботи по посиленню балкона, встановлення пластикових вікон, внутрішній обшивці і обробці, установці даху, меблевої гарнітури та інше.

Процес ремонту балкона «під ключ» багатоетапний і складається з: виготовлення конструкцій зі скла; ремонтних робіт з балкону плитою і в разі потреби її розширення; ремонту парапету або його заміни (також при необхідності); робіт, пов'язаних з зовнішньою обшивкою периметра балкона; скління; установки даху; робіт з електричними приладами (освітлення балкона, утеплення підлоги); внутрішнього утеплення, а також ізоляції від вологи; внутрішнього оздоблення та декорування балкона; обладнання меблевого гарнітура для балкона.

Далі по кожному етапу більш докладно. Що стосується зміцнення плити балкона, то це основа основ, адже від стану цієї складової залежить безпека самого балкона і, звичайно ж, людей, які ним користуються. Коли арматура і бетон в аварійному стані, необхідно зайнятися їх відновленням – встановити решітку з металу і залити це бетоном. Також при бажанні можна змінити розмір плити по периметру, що дозволить збільшити Ваш балкон.

Після ремонту плити балкона варто приступити до парапету. В ремонті балкона все взаємопов'язано і укріплений парапет необхідний для утримання маси скляної конструкції.

Обшивка балкона зовні відразу вирішує наступні завдання: теплоізоляція, звукоізоляція, захист від зовнішніх факторів. Для обшивки балкона можна використовувати профільовані листи з металу або пластикову вагонку. Пластикова вагонка більше підходить балконах, які розташовані в захищених від вітру місцях.

Важливим елементом ремонтованого балкона є його скління. Скління може відрізнятися в залежності від планованої «теплоти» балкона. Якщо балкон не входить у ваші плани як місце для проведення вільного часу, то для його скління можна використовувати 1-но камерні склопакети, якщо ж Ви хочете собі «теплий» балкон, необхідно використовувати енергозберігаючі склопакети та багатоінсценує профіль. Також скління може виконуватися в різних стилях і форматах. Почнемо з П-образного скління. Це скління балкона спереду і з боків. Завдяки цьому способу, Ваш балкон стане світлим і матиме бездоганний вигляд. Наступний тип скління називається Г-образним і використовується, коли одна бічна частина балкона примикає до стіни. Таким чином проводитися скління передньої частини балкона і одній з бічних.

Якщо ж Ви хочете, щоб балкон був стильним і оригінальним, можна вибрати французьке скління балкона. Робота над таким видом скління починається з демонтажу перил. Балкон в завершеному вигляді має вишуканий вигляд і дозволить насолоджуватися краєвидами за вікном в якомога затишних умовах.

У разі, коли балкон має напівкруглу конструкцію, можна використовувати скління за допомогою еркерів. У даній конструкції кути в діапазоні від 90 до 180 градусів. В такому балконі вікна з'єднуються еркерниє трубами, усередині в яких металеве армування. Завдяки напівкруглому склінню, Ваш балкон буде мати переваги в фортеці і довговічності, а так само мати оригінальний вигляд.

Скління балкона важливо при ремонті балкона, адже воно може зберегти до 30% тепла.

Якщо Ви живете на верхньому поверсі, або виробляли винос балкона або ж Ваш балкон не має верхнього бетонного перекриття, необхідно зайнятися установкою даху, адже до чого скління будь-якої складності і в будь-якому стилі, якщо покрівля Вашого балкона пропускає холод, вологу і, по суті, є слабким місцем всієї конструкції.

Дахи балконів також існують декількох видів. Найпопулярнішим типом даху є каркасний, адже вона легка в спорудженні і встановлюється поверх обраного вами типу скління. У модульних дахах їх конструкція має опору на стіни, а в рамкових – на балконну плиту. Як матеріал використовуються металевий профіль, з якого виготовляють металочерепицю, козирки та водовідливи, оцинковану сталь в листах або полікарбонат.

Після всього зробленого з вищезгаданого Ваш балкон, звичайно ж, буде виглядати заворожуюче, але який в цьому толк, якщо він буде холодним і Ви не зможете насолоджуватися проведенням часу там.

Тому важливо задуматися про утеплення балкона зсередини. Щоб утеплити стіни, можна використовувати пінопласт, мінеральну вату. Стеля утеплюється за допомогою вищезазначених матеріалів з додаванням гідроізоляційної плівки. Для утеплення підлоги також існують кілька варіантів. Можна використовувати гідроутепленіе, яке складається з укладання дерев'яного бруса і пінопласту. Така черговість виконується в кілька шарів. Також можна утеплити підлогу за допомогою електричного обігріву. Можна використовувати інфрачервону плівку, теплової кабель або мати з обігрівом. Будь-який з цих матеріалів встановлюється під керамічну плитку.

Залежно від призначення балкона також відрізняється і матеріал для внутрішньої обробки. Як варіант, можна використовувати вагонку з пластика або дерева, гіпсокартон. Оздоблення балкона пластиком – недорогий і універсальний спосіб облаштувати балкон для потреб побуту. Дерев'яна вагонка дозволить облаштувати балкон для побуту і для облаштування там «житлового» простору. Гіпсокартон підходить для внутрішньої обробки балкона лише за умови опалення балкона, адже матеріал схильний до руйнування через надмірну вологи і температурних перепадів.

Будівельна фірма «Євробуд Дніпро» надає послуги по ремонту балконів під ключ в Дніпрі. Доручивши «Євробуд Дніпро» ремонт балкона, Ви отримаєте комфортний, затишний і теплий домашній куточок, про який мріяли, витративши на це по мінімуму сил і часу.

«Євробуд Дніпро» виконує роботу з використанням дозвільних документів, сертифікатів і нормативних актів, використовує сертифіковані в Україні будівельні матеріали.

 

З повагою,

Керівництво ТОВ «Євробуд Дніпро»

ООО «Евробуд Дніпро»

49000, м. Дніпро
вул. Січеславска Набережна, 27а, оф.3

+38 (095) 498 75 48

ГРАФІК РОБОТИ:
пн.-пт. с 08:00 до 19:00;
сб., нд. - за домовленістю.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Copyright © 2020 - «ЕВРОБУД»


Розробка та дизайн OS Solution