Ремонт ванної кімнати

Дзвоніть прямо зараз:

+38 (066) -829-02-03

 

Ні для кого ж не секрет, що ванна кімната – місце інтимне і малодоступною для широкого кола осіб. Рідко де можна знайти людину, яка б не хотіла після важкого робочого дня повалятися в гарячій просторій ванній. Ось тільки проблема в тому, що найчастіше саме ванна кімната є кімнатою, яка найменше попадається на очі стороннім і до якої часто руки не доходять.

Ремонт ванної кімнати насторожує кожного другого через свою чималу вартість і складності виконання робіт.

Якщо ж Ви все-таки зважитеся на ремонт своєї ванної кімнати, то варто врахувати, що процес включає в себе наступні етапи:

- підготовчі роботи, які складаються з прибирання приміщення, демонтажу старої керамічної плитки, зняття старих шпалер.

- розробка дизайну приміщення ванної кімнати.

- придбання обумовленого заздалегідь типу сантехніки, меблів. Після покупки зазначених речей, необхідно запастися оздоблювальними матеріалами для ремонту.

- виконання безпосередньо ремонтних робіт ванної кімнати. У перелік цих робіт входить монтаж труб водопостачання, монтаж з'єднань з каналізацією. Щоб зберегти естетичну красу ванної кімнати, можна під час установки труб заховати їх у стіни. Завершивши монтаж, можна приступити до стяжки підлог, монтажу електричної проводки. Після цього виконуються шпаклювання стелі та штукатурка стін.

- після цього на рівну поверхню укладається плитка, проводиться обробка стелі, а також встановлюються двері, світильники і т.д.

- завершується ремонт ванної кімнати установкою ванній (або як варіант душової кабіни), туалетного блоку, умивальника і іншої сантехніки, а так само необхідного меблевого гарнітура.

 

Щоб залишитися задоволеним ремонтом своєї ванної кімнати, необхідно подбати про якість матеріалів, які будуть використовуватися.

Якщо говорити про труби, то краще за все використовувати труби з поліпропілену, адже якщо порівнювати його з металопластику, то останній вище в ціні і за технічними характеристиками більше підходить для розведення опалення в квартирах. Для ванної кімнати він не годиться, адже рано чи пізно прокладки в фітингах для металопластику потечуть, а поліпропілен можна уварити і заховати в стіни без жодних тривог. З приводу ПВХ і поліетилену і зроблених з них труб, то вони більше підходять для дач і інших не надто довговічних будівель. Сталеві труби ваблять своєю дешевизною, але варто пам'ятати, що вони іржавіють і працювати з ними складно.

Фітинги краще використовувати тільки з цільної пластмаси. Металеві допустимо використовувати при підключенні, наприклад, до бойлера. Завдяки фітингів можна зібрати водоразбор і заховати його з очей.

Коли справа доходить до обробки, то необхідно вибрати плитку. Для обробки підлоги краще всього підходить керамограніт. За ціною він дорожче, ніж кахель, але набагато міцніше і не слизький навіть маючи гладку поверхню. Клей для плитки краще брати повільно сохне (12-24 години), це дозволить не поспішаючи працювати і в разі погрішностей виправляти їх по ходу роботи. Вибір шпателя залежить від обраного Вами клею. Кроки і зуби шпателя повинні відповідати зазначеній на упаковці клею інформації. У разі відсутності вказівок, зуби шпателя повинні складати від 3 до 6 мм.

Решта будівельні матеріали для ванної кімнати можна сміливо вибирати за звичайними критеріями.

Що важливо не забути зробити під час ремонту ванної кімнати? Практичні поради від спеціалістів.

  1. Не забудьте додати для зручності електророзетки: біля дзеркала і пральної машини. Необхідно пам'ятати, що в цілях безпеки краще використовувати розетки з захистом від вологи. Важливо дотримуватися відстань хоча б 60 см між ванною і розеткою з метою тієї ж безпеки.
  2. Проведіть електричні дроти до вентилятора на вентиляційному каналі. Краще зробити для нього окремий вимикач, щоб не плекати електроенергію від основного вимикача, адже не дуже затишно приймати ванну з постійно дмуть вентилятором.
  3. Закладіть комунікації для бойлера. Навіть якщо у Ваші плани поки що не входить установка бойлера, але ремонт триває і стіни ще не піддавалися обробці, то можна прокласти бойлерні комунікації. Потім після установки бойлера, зовнішній вигляд буде акуратним.
  4. Подбайте про вентиляційні отвори в дверях. Коли двері закриті, припливу свіжого повітря немає і це впливає на роботу вентиляції – витяжна вентиляція надходить в вентиляційний канал, а припливна вентиляція відсутня. Дану задачу можна вирішити наступним чином: зробити 3-5 отворів внизу двері і вставити в них пластикові кільця; зробити вентиляційну решітку (вона має такий же зміст, тільки отвір ширше); підрізати двері знизу, щоб в закритому положенні залишалася невелика щілина між підлогою і дверима.
  5. Продумайте зручне розміщення вимикача світла. Набагато адже зручніше, якщо вимикач знаходиться в одній стороні з дверною ручкою. Так годі й тягнутися за двері, щоб вимкнути світло. Начебто і дрібниця, але затишок в кдоме створюється виразно.
  6. Поставте редуктор тиску на подачу води. Цей прилад захистить квартирний водопровід і побутове обладнання від перепадів тиску води. Найкраще поставити його на вводах стояків гарячої та холодної води, щоб потім не ставити окремо при монтажі обладнання.
  7. Економте воду. Для економії води допомагають змішувачі з аератором. Також можна використовувати водосберегающие насадки-аератори для душа.

 

Ви можете піти наших порад, а можете довірити ремонт і облаштування своєї ванної кімнати фахівцям будівельної фірми «Євробуд Дніпро». Цінова політика нашої фірми приємно здивує Вас, а результат робіт призведе в захват. З нами Ви зможете завжди тримати руку на пульсі і контролювати процес робіт, обумовлюючи деталі ремонту. Довірчі партнерські відносини і сумлінність при виконанні робіт – запорука нашого успіху. Звернувшись до нас, Ви заощадите час і сили, які могли б витратити на проведення ремонтних робіт.

 

З повагою,

Керівництво ТОВ «Євробуд Дніпро»

ООО «Евробуд Дніпро»

49000, м. Дніпро
вул. Січеславска Набережна, 27а, оф.3

+38 (095) 498 75 48

ГРАФІК РОБОТИ:
пн.-пт. с 08:00 до 19:00;
сб., нд. - за домовленістю.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Copyright © 2020 - «ЕВРОБУД»


Розробка та дизайн OS Solution